Menu Zavrieť menu

Od office cateringu až po korporátne večierky

Sluzby, ktore poskytujeme

Od office cateringu až po korporátne večierky

Firemné večierky

Čo je lepšie ako zdokonaliť charakter firemného večierka dokonalou ponukou kvalitného jedla a pitia.
Špecializujeme sa na TOP eventy a tým by sme Vám chceli úspešne napomôcť zvýšiť image spoločnosti u klientov, partnerov, či dokonca zvýšiť lojálnosť a produktivitu u vlastných zamestnancov.

Svadby

V modernom svete dlhé roky zaužívaná forma uvoľnenia sa od stresov z prípravy výnimočných životných udalostí.
Vo vybraných exkluzívnych priestoroch či na zelenej lúke, pod zemou alebo vo vzduchu vieme pripraviť fantastické menu či raut z tých najlepších produktov na najvyššej úrovni pre Vaše potreby.

VIP Catering

VIP catering predstavuje najvyšší štandard našich služieb, ktoré ponúkame našim klientom. Profesionálna obsluha, špičkový servis, mladí personál a osobitý prístup pri tvorbe menu nás radia medzi špičku spoločností na Slovensku, ktoré zabezpečujú VIP catering a protokolárny catering.
Typy eventov: recepcie, rauty, bankety, cocktail party, protokolárne podujatia, live cooking.

Office Catering

Veľmi často využívaná služba mnohými spoločnosťami, ktoré potrebujú rýchle a kvalitné občerstvenie alebo aj kompletné menu, ktoré dokážeme zabezpečiť v akomkoľvek prostredí kancelárii alebo zasadačiek. Ponuka má široké využitie napr. už ráno pred stretnutím na uvítanie vašich hostí, či zabezpečenie coffe-breakov nielen klasickými chlebíčkami, ale možno využiť aj zaujímavé plnené pečivá, mini raňajky alebo brunch. Pokiaľ uprednostníte aj obed vo vlastných priestoroch, za krátky čas môžme servírovať komplené menu, ktoré s nami môžte konzultovať a zaujať tak biznis partnerov kvalitnou gastronómiou.
Ponuku možno využiť aj pri seminároch, konferenciách alebo menších mítingoch. Samotnou veľkou výhodou je samotná flexibilita tohto cateringu, keďže často ide o menší počet osôb, stačí nám zadanie objednávky do 24 hodín pred požadovaným cateringom.

Rezervacia

Plánujete firemný večierok, svadbu, oslavu, či inú udalosť? Radi Vám s tým pomôžeme. Napíšte nám a my sa Vám v krátkom čase ozveme.